Główna » 2016 » Styczeń » 7 » Czy warto zaciągnąć kredyt samochodowy?
3:12 PM
Czy warto zaciągnąć kredyt samochodowy?

W dzisiejszych czasach samochód jest przedmiotem codziennego użytku. Większość z nas nie wyobraża sobie bez niego życia. Nie wiemy jak funkcjonować bez auta. Jest to spowodowane tym, że samochody to nie tylko środki lokomocji, ale również coraz częściej konieczne narzędzie pracy. Skoro dzisiejszy świat wymaga od większości z nas korzystania z samochodów i posiadania prawa jazdy umożliwiającego prowadzenie auta, to warto wiedzieć czy kredyt samochodowy, to dobry wybór.

Jak najtańszy kredyt samochodowy?

Nawet kredyt samochodowy wiąże się dla kredytobiorcy z kosztami. Niektóre banki posiadają tak dziwną i niezrozumiałą ofertę, że wielu klientom może wydawać się taki kredyt okazją życia. Zazwyczaj jednak rzeczywistość okazuje się inna. Musimy być czujni, ponieważ najtańsze kredyty z reguły mają wiele ukrytych kruczków i opłat. Przykładowo bardzo często zdarzają się wysokie opłaty za udzielenie kredytu, czyli tak zwane opłaty prowizyjne. W materiałach reklamowych mówi się tylko o niskim oprocentowaniu, czy niskiej racie, ale nagminnie zapomina się o informowaniu klienta o wysokości prowizji. Warto, więc zwrócić na to uwagę.

Podobnie jest z resztą z reklamowaniem się, jako bank oferujący kredyt z najniższą ratą na rynku. Rata może faktycznie jest najniższa, ale koszt kredytu po zliczeniu ilości wszystkich rat, oraz kwoty, jaka zostanie za niezapłacona, będzie prawdopodobnie znacznie wyższy od tego, na jaki początkowo liczyliśmy.
Kredyty samochodowe to ogromne wyzwanie dla kredytobiorcy. Jeżeli potrzebujemy samochodu, lub brakuje nam części pieniędzy na jego zakup to jest to dobre rozwiązanie, a czasami jedyne i słuszne. Warto jednak wcześniej zapoznać się z ofertą kilku banków. Dobrym rozwiązaniem jest przejrzeć jakiś ranking kredytów samochodowych, aby zapoznać się z kilkoma ofertami. Znacznie łatwiej w takim wypadku jest wybrać stosunkowo dobrą i bezpieczną ofertę.

Pomimo tego, że ceny samochodów są coraz niższe, to nadal jest to duży wydatek dla przeciętnego mieszkańca naszego kraju. Z tego tez względu dokonujmy wyboru kredytu w pełni świadomi, aby w przyszłości nie żałować, oraz nie przepłacić za wymarzony przez nas samochód. Banki tylko czekają na nierozeznanych i zagubionych klientów. Nie dajmy się wykorzystać. To my wykorzystajmy możliwość banku jak najlepiej tylko możemy.

Wyświetleń: 173 | Dodał: ankakwit | Tagi: leasing, samchód, rata, kredyt | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra in dui sit amet consequat.

- John Doe, creative director

Praesent vestibulum commodo mi eget congue. Ut pretium vel lectus vel consectetur.

- John Doe, creative director

Etiam quis aliquam turpis. Etiam in mauris elementum, gravida tortor eget, porttitor turpis.

- John Doe, creative director

Lorem ipsum
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Learn more